ılılı Belde Forum ılılı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ılılı Belde Forum ılılı

Ayrıl Ayrılabilirsen

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Fıkralarrrr

5 posters
YazarMesaj
DuMaNFaN
Admin
DuMaNFaN

Fıkralarrrr Empty
MesajKonu: Fıkralarrrr   Fıkralarrrr Icon_minitimePtsi Tem. 30, 2007 5:54 pm

Üç adam ölür ve cennete giderler. Sorgu meleği birincisine sorar, "Seni cennete yollamadan önce sana bir sorum var: Karına karşı sadık oldun mu?" Adam yanıtlar; "Evet, asla bir başka kadına bakmadım." Sorgu meleği, "Şuradaki Rolls-Royce'u görüyor musun? O senindir. Cennetteyken kullanabilirsin.." Sorgu meleği ikinci adama da aynı soruyu sorar ve şu cevabı alır; "Bir kez karımı aldattım ama bunu ona itiraf ettim. Beni bağışladı ve mutlu yuvamızı kurtardık." Bunun üzerine sorgu meleği, "Şuradaki Mercedes'i görüyor musun? Cennetteyken onu kullanacaksın.." der ve üçüncü adama da sorar, "Karını hiç aldattın mı?" Adam yutkunur ve şöyle der; "itiraf edeyim ki; bulduğum her kıza asıldım ve her fırsatta onlarla yattım, birçoğu ile beraber oldum. Üzgünüm." Sorgu meleği; "Ehh" der, "Ama temelde iyi bir adamsın. Şuradaki eski vosvos'u görüyor musun? Cennette onu kullanacaksın." Bunun üzerine üç adam vedalaşır, arabalarına atlar ve kendi yollarına giderler. Birkaç hafta sonra ikinci ve üçüncü adam birlikte gezerlerken barın önünde birinci adamın Rolls-Royce'unu görürler. Bara girdiklerinde adamın perişan bir halde, etrafındaki boş şişelerin arasında salya sümük oturduğunu görürler ve şaşırırlar. "Heyy! ne oldu sana?" der ikinci adam, "Cennettesin, altında bir Rolls-Royce var, hersey mükemmel ama sen niye bu haldesin?" "Bugün karımı gördüm!" der birinci adam. Diğerleri; "Aaaa! ne kadar güzel, peki derdin nedir?" diye sorarlar. Adam içini çekerek konuşur, "Kaykay'la dolaşıyordu..." Very Happy:D:D:D:D:D:D

Nasrettin hoca: Adamın biri, bir gün ağacın altında namaz kılıyormuş. Ağaçta bulunan başka biri de onu izliyormuş. Namazını bitiren adam daha sonra namazının kabul olması için Allah'a dua etmeye başlamış. - "Allahım sen namazımı kabul et." Ağaçtaki adam: - "Etmem", diye cevap vermiş. Adam şaşırmış. Tekrarlamış: - "Allahım sen kıldığım namazı kabul et." - "Etmem." Adamın şaşkınlığı iyice artmış. Yine: - "Allahım sen namazımı kabul et", demiş. Ağaçtaki adam tekrar: - "Etmem", deyince adam sinirlenmiş. - "Etmezsen etme. Zaten abdestsiz kılmıştım." Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D

Temel: Nasa uzay üssünde yeni bir deneme yapılıyormuş. Gönüllü başvuranlar arasından Temel, astronot adayı olarak seçilmiş. Ön elemede oldukça sıkı testleri geçen Temel; 3 aylik ikinci bir eğitim ile iyi bir astronot olabilmiş. Beklenen an gelmiş ve Temel bir maymunla birlikte uzay mekiğine binerek havalanmış. Atmosfer aşıldıktan sonra Temel'in ilk işi; kendisine sıkı sıkıya söylenildiği gibi zarfları açıp maymunun ve kendisinin görev kartlarını okumak olmuş. Maymunun görevleri: "Yerküre ile bağlantıyı sürekli kontrol altında tutmak; her 2 saatte bir yörüngedeki sapmaları ayarlamak; füze içindeki hava basıncı, ısı, iletkenlik değerlerini aşağıya bildirmek; yakıt harcamasını ve motorların sırasını belirlemek..." diye devam ederken; okumaktan sıkılan Temel, kendi görev kartını açmış : "Maymunu iyi besle!"
Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D
Spor: Bir devrin tüm as ve klas futbolcuları cennette buluşmuş. Cennetin baş meleği de futbol meraklısıymış. Şeytanı çağırtmış: -"Cennetle cehennem arasında bir maç düzenleyelim ne dersin?" -"Boşuna oynamayalım, biz kazanırız", demiş şeytan. -"Olur mu en iyi futbolcular bizde, ne kadar da kötü futbolcu varsa sizde..." Şeytan şeytanca gülümsemiş: -"Ama bütün hakemler de bizde..." Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
DuMaNFaN
Admin
DuMaNFaN

Fıkralarrrr Empty
MesajKonu: Geri: Fıkralarrrr   Fıkralarrrr Icon_minitimePtsi Tem. 30, 2007 5:55 pm

ay çok güzel kırıldım valla yaaa haha Very Happy:D
TheGodFather
Admin
TheGodFather

Fıkralarrrr Empty
MesajKonu: Geri: Fıkralarrrr   Fıkralarrrr Icon_minitimeSalı Tem. 31, 2007 1:45 pm

Alperen ban yiceksin ha kendin yazdığına mesaj sayısı artsn diye kendin cevap yazıosun bi daha olması!! bide fıkra güselmiş Very Happy
https://beldeforum.yetkin-forum.com
DuMaNFaN
Admin
DuMaNFaN

Fıkralarrrr Empty
MesajKonu: Geri: Fıkralarrrr   Fıkralarrrr Icon_minitimeSalı Tem. 31, 2007 1:49 pm

ya yok güzel die dedim yaaa (sende matrix den anlamıon berkay yaaaa Very Happy:D:D:D)
TheGodFather
Admin
TheGodFather

Fıkralarrrr Empty
MesajKonu: Geri: Fıkralarrrr   Fıkralarrrr Icon_minitimeSalı Tem. 31, 2007 3:58 pm

Ne alaka matrix
https://beldeforum.yetkin-forum.com
DuMaNFaN
Admin
DuMaNFaN

Fıkralarrrr Empty
MesajKonu: Geri: Fıkralarrrr   Fıkralarrrr Icon_minitimeSalı Tem. 31, 2007 4:19 pm

yav emre diyon daha Very Happy:D:D
duygu

duygu

Fıkralarrrr Empty
MesajKonu: Geri: Fıkralarrrr   Fıkralarrrr Icon_minitimeSalı Tem. 31, 2007 10:13 pm

hahah çk komikkkk
DuMaNFaN
Admin
DuMaNFaN

Fıkralarrrr Empty
MesajKonu: Geri: Fıkralarrrr   Fıkralarrrr Icon_minitimeSalı Tem. 31, 2007 10:13 pm

tabikide kom,k hemde çokkk
lale

lale

Fıkralarrrr Empty
MesajKonu: Geri: Fıkralarrrr   Fıkralarrrr Icon_minitimeÇarş. Ağus. 01, 2007 9:22 am

ç0k komikkkkk [okumadım bileeeeeee] [eee napim o kadar uzun şeyi okusa mıydım?? boşşşşş yere zmn hhhhehehehheyy
DuMaNFaN
Admin
DuMaNFaN

Fıkralarrrr Empty
MesajKonu: Geri: Fıkralarrrr   Fıkralarrrr Icon_minitimeÇarş. Ağus. 01, 2007 9:26 am

ama çook güzelş
kahraman55

kahraman55

Fıkralarrrr Empty
MesajKonu: Geri: Fıkralarrrr   Fıkralarrrr Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2007 1:07 pm

cok komik hayyyy
DuMaNFaN
Admin
DuMaNFaN

Fıkralarrrr Empty
MesajKonu: Geri: Fıkralarrrr   Fıkralarrrr Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2007 5:11 pm

oğuz okumadan mesaj olsun die yazma

Fıkralarrrr
1 sayfadaki 1 sayfası